West Virginia

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur West Virginia

Batı Virginia satılık emlak

Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri’nde, Appalachian bölgesinde bulunan Amerika Birleşik Devletleri’nin federal bir eyaletidir. Başkent Charleston'dır.

Virginia'yı güneydoğuya, Kentucky güneybatısına, Ohio kuzeybatısına, Pennsylvania kuzeyine ve Maryland kuzeydoğusuna sınırlar.

ABD emlak piyasası 2018’de şu ana kadar iyi durumda. Genel olarak, Batı'da satılık birçok mülk için talep vardır. Son vergi kanunları birçok Amerikalı için ücretleri arttırmıştır. Pek çok ülke umutsuzca orta-üst düzey mülkler yerine piyasada daha ucuz mülklere ihtiyaç duyar.

Batı Virginia'da yeni bir mülk satın almakla ilgileniyorsanız, şimdi harekete geçme zamanı. Birçok alanda rekabetçi bir pazar olmasına rağmen, faiz oranları en düşük seviyededir ve bir süre daha kalması gerekir. Gayrimenkul uzmanları, ipotek faiz oranlarının 2018 yılı sonunda artacağını tahmin ediyor ve bu da emlak piyasalarının çeşitli eyaletlerde düşmesine neden oluyor.

Batı Virginia'da satılık yeni mülkler Şubat ayında Charleston, Huntington ve Parkersburg bölgelerinde pazara sunuldu.

Batı Virginia emlak piyasası durumu genellikle işgücü piyasasının iyi performansı ile çakıştığından, bu faktörleri de dikkate almak iyi bir fikirdir.

Bu yıl Batı Virginia için işgücü piyasasındaki gelişme umut verici görünüyor. % 0,4 artış gördü. Bu yeni işlerin çoğu eğlence ve ağırlama endüstrisinde, aynı zamanda ticari, ulaştırma ve kamu hizmetlerinde idi.

Morgantown, ülkenin ekonomik çöküşünün bir sonucu olarak Batı Virginia'da satılık emlak için yüksek talep gören ilk şehirlerden biriydi. Ve araştırma Morgantown’ı, iş yapmak için ülkenin en iyi onuncu şehri olarak sıraladı.

Fairmount gibi şehirler başarılıydı çünkü ülkedeki en istikrarlı emlak piyasalarından biriydi.

Batı Virginia'nın büyüyen ekonomisine ve emlak piyasasına bir başka büyük örnek ise Charleston emlak piyasasıdır.

Batı Virginia'da satılık mülklerin tahmini değeri geçen yıl% 1,1 oranında artmıştır. Ve emlak piyasasının 2019 yılına kadar% 3,6 oranında büyümesi bekleniyor. Ülke genelinde emlak piyasasının gelişmesiyle birlikte uzmanlar, Batı Virginia emlak piyasasının 2018 boyunca bile iyi olacağına inanıyor

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB